Usługa języka migowego
A A A

Wykład: Projektowanie architektury, Konrad Styka

Konrad Styka Wykład Projektowanie Architektury, aotorskie oprowadzanie po wystawie chropowate i gładkie galeria test, 9 listopada 2022 godz 18:15 tłumaczenie PJM, Mazowiecki Instytut Kultury

Wykład: Projektowanie architektury, 9 listopada 2022 18:15

Wydarzenie obejmuje autorskie oprowadzenie po wystawie fotografii oraz wykład, wprowadzający w istotne zagadnienia projektowania architektonicznego. Dr inż. arch. Konrad Styka przedstawi kilka refleksji, dotyczących pracy architekta, aspektów branych pod uwagę przy projektowaniu budynków oraz współpracy pomiędzy architektem, a jego klientem, zamawiającym projekt. Wykład, ilustrowany pokazem fotografii, adresowany jest do wszystkich, którzy interesują się architekturą.
Konrad Styka urodził się w 1970 roku w Lublinie. Studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Twórczość architektoniczna to ponad sto projektów budynków i wnętrz. Od 1987 roku zajmuje się fotografią. Od 2002 roku praca dydaktyczna na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych – obecnie na stanowisku profesora Uczelni. Wykłada również w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Prace fotograficzne w zbiorach ASP w Warszawie, Narodowego Archiwum Cyfrowego, Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym oraz prywatnych. 
 
do góry