Usługa języka migowego
A A A

Izabela Walczak TOŻSAMOŚĆ

Wyjątkowe wydarzenie w naszej Galerii! Dnia 11 października od godz. 17.00, w ramach programu Galerie bez Barier , rozpocznie się specjalne oprowadzanie po wystawie tkaniny artystycznej pt. „Tożsamość” Izabeli Walczak. Wydarzenie poprowadzi Jagoda Cerkiewnik, a Emilia Szuchniewicz przetłumaczy PJM na język foniczny.

Ale to dopiero część przewidzianych na ten czas atrakcji. O godz. 18.00 rozpocznie się uroczysty finisaż wystawy „Tożsamość”. W swobodnej atmosferze będzie można osobiście porozmawiać ze wspaniałą artystką Izą Walczak i być może poznać „tajemnicę artysty”, czyli dowiedzieć się, jak powstają jej niezwykłe prace tkackie. Tego wieczoru odbędzie się też premiera wyczekiwanego już katalogu do wystawy! Każdy uczestnik spotkania będzie mógł otrzymać za darmo własny egzemplarz z autografem Artystki.

Dla nas, pracowników Testu, a także adeptów i artystów naszej Galerii będzie to czas pełen wspomnień i sentymentów, gdyż to ostatni dzień otwarcia Galerii Test przed dłuższym zamknięciem z powodu remontu.

Zapraszamy Wszystkich! Nasze spotkanie dedykujemy wielbicielom tkaniny artystycznej, miłośnikom sztuki bez barier i dostępności kultury, entuzjastom osobistych spotkań z artystami, pasjonatom sztuki w ogóle i wiernym sympatykom naszej Galerii, którzy chcą spędzić czas w tym klimatycznym miejscu w obecnej, po raz ostatni „starej” odsłonie.

Zdjęcie przestrzeni Galerii Test. Na pierwszym planie po prawej stronie dwa dzieła zrobione z nasion klonu. Na drugim planie dwie prace w formie koła i kwadratu. Wszystko w kolorach czerni i fioletu.

do góry