A A A

KONFRONTACJE SZTUKI WARSZAWA 2016

Kon1a

protokół Konfrontacje Sztuki Warszawa 2016

 

wystawa malarstwa

wystawa rysunku i rzeźby

wystaw grafiki

 

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu Konkursu
KONFRONTACJE SZTUKI. WARSZAWA 2016

 

MALARSTWO

Magdalena Barczyk-Kurus

Marcin Bielski

Jolanta Caban

Marta Czarnecka

Małgorzata Druska

Łukasz Dybalski

Aleksandra Grudzińska

Magdalena Gryska

Iza Jaśniewska

Joanna Jeżewska-Desperak

Katarzyna Kombor

Jan Kośmieja

Henryk Laskowski

Mikołaj Malesza

Łukasz Majcherowicz

Tomasz Mistak

Michał Mroczka

Tomasz Myjak

Zdzisław Nitka

Katarzyna Nowicka-Urbańska

Alina Oksza-Orzechowska

Krzysztof Pająk

Karol Palczak

Stanisława Pietrzak-Krupińska

Andrzej Podkański

Barbara Pszczółkowska-Kasten

Łukasz Rudecki

Jan Siemion

Olga Skorża

Łukasz Sójka

Stanisław Stach

Tomasz Świerbutowicz

Anna Trochim

Jan Trojan

 

RYSUNEK

Alicja Bach

Justyna Baśnik Andrzejewska

Zofia Broniek

Tomasz Chudzik

Wojciech Chwiałkowski

Mariusz Dański

Maciej Fronczak

Łukasz Gierlak

Angelika Gurtat

Ita Haręza

Magdalena Jaroć

Dorian Karolak

Dorota Kulicka

Urszula Madera

Andrzej Markiewicz

Keiji Matsumoto

Grażyna Mrowiec

Aleksander Myjak

Wiesława Ostrowska

Mateusz Otręba

Kamil Pieczykolan

Edyta Piłat

Emilia Pitucha

Monika Polak

Uta Przyboś

Andrzej Rachoń

Natalia Sajewicz

Agnieszka Strojna

Jolanta Strzelczyk

Katarzyna Tomaszewska

Maciej Wieczorkiewicz

Hanna Wojdała-Markowska

Andrzej Zujewicz

Piotr Żaczek

 

GRAFIKA

Elżbieta Banecka

Marcin Bialas

Aleksandra Bury

Magdalena Chmielek

Michał Czerko

Marta Garbaczewska

Anna Gawlikowska

Grzegorz Gerba

Katarzyna Gielecka-Grzemska

Jolanta Gmur

Alicja Habisiak Matczak

David Javorsky

Jan Kryszkiewicz

Irena Lawruszko

Karol Pomykała

Amadeusz Popek

Paulina Preneta

Krzysztof Rukasz

Żaneta Rzepa

Krzysztof Sokolovski

Justyna Stefańczyk

Magdalena Uchman

Marta Wakuła-Mac

Marta Wawrzynowicz

Sylwia Zawiślak

Sylwia Zdzichowska

 

RZEŹBA

Patrycja Barkowska

Emilia Bogucka

Adam Cieślak

Paweł Czekański

Magdalena Dobrucka

Janusz Jasiński

Ludmiła Kaczmarek

Ryszard Litwiniuk

Barbara Mydlak

Jakub Niewdana

Sebastian Nowak

Marcin Smosna

Justyna Staśkiewicz-Jonak

Bartłomiej Węgrzyn

Mateusz Wójcik

 

ARTYŚCI ZAPROSZENI

Stanisław Baj

Marcin Bogusławski

Wojciech Cieśniewski

Tomasz Dominik

Stefan Gierowski

Joanna Gołaszewska

Sebastian Grochocki

Dorota Grynczel

Dariusz Kaca

Paweł Lewandowski – Palle

Adam Myjak

Aleksander Olszewski

Mirosław Pawłowski

Sylwester Piędziejewski

Adam Romaniuk

Rafał Strent

Adam Styka

Apoloniusz Węgłowski

Stanisław Wieczorek

Michał Jan Wielowiejski

 

do góry